کد خبر : 107819

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، حملات به کاروان‌های لجستیک نظامیان آمریکایی در خاک عراق همچنین ادامه دارد و آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که چهارمین کاروان نیز در استان بابل هدف قرار گرفته است. بر اساس این گزارش، پس از هدف قرار گرفتن چهارمین کاروان آمریکایی‌ها، نیروهای آمریکایی حرکت کاروان‌های […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، حملات به کاروان‌های لجستیک نظامیان آمریکایی در خاک عراق همچنین ادامه دارد و آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که چهارمین کاروان نیز در استان بابل هدف قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، پس از هدف قرار گرفتن چهارمین کاروان آمریکایی‌ها، نیروهای آمریکایی حرکت کاروان‌های خود از گذرگاه جریشان را به حالت تعلیق درآوردند. پیشتر نیز ۳ کاروان لجستیک متعلق به آمریکایی‌ها هدف قرار گرفته بود.

کاروان اول در منطقه السماوه در استان المثنی واقع در جنوب عراق هدف قرار گرفت و منفجر شد. به دنبال این انفجار، کاروان مذکور منهدم شد. برخی اعلام کردند که حادثه مذکور ناشی از انفجار بمب کنار جاده‌ای بوده است.

پس از آن نیز یک انفجار در جاده بین‌المللی واقع در استان الدیوانیه رخ داد و طی آن کاروان دوم هدف قرار گرفت. کاروان سوم نیز در استان ذی قار هدف قرار گرفته است. تاکنون مقامات عراقی اظهارنظری پیرامون حوادث مذکور نکرده‌اند.منبع: مهر