کد خبر : 101929

در نشستی با حضور مجتبی یوسفی نماینده مردم شریف اهواز ، باوی ، حمیدیه ، کارون و نائب رئیس فراکسیون حمایت از صنعت و صنعتگران در مجلس شورای اسلامی ایران ، مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و جمعی از صنعتگران خوزستانی مشکلات این بخش بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان امروز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ درنشستی با حضور مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ، حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور ، اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان و جمعی از صنعتگران خوزستانی مشکلات این بخش بررسی شد.

این نشست با هدف و در راستای انتقال مشکلات و بررسی راه حل های توسعه کسب و کار و بهبود شرایط اعطای تسهیلات به صنعتگران و تولید کنندگان برگزار شد.

اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در این نشست گفت : امیدواریم با همراهی و همکاری بانک ها شاهد بهبود فضای کسب و کار و در نتیجه جهش تولید باشیم.

وی افزود : اعطای تسهیلات آسان به واحدهای صنعتی و تولیدی با همراهی بانک ها در شرایط تحریم ها می تواند زمینه ساز جهش تولید و رونق اقتصادی باشد و همچنین به حل مشکلات واحدهای صنعتی نیز کمک شایانی کند.

در این نشست صنعتگران خواستار همراهی و همکاری بیشتری از سوی بانک ها شدند تا با شرایط آسان تری بتوانند تسهیلات مورد نیاز جهت رونق تولید و توسعه کسب و کارهای خود را دریافت کنند