کد خبر : 96656

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی با صدور پیامی پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا را به سپاه پاسداران تبریک گفت. متن پیام دبیر شورای نگهبان به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحَانَ الَّذِی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِین سپاه پاسداران […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی با صدور پیامی پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا را به سپاه پاسداران تبریک گفت.

متن پیام دبیر شورای نگهبان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحَانَ الَّذِی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِین

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز دوباره برگ زرین دیگری در تاریخ این مرز و بوم به ثبت رساند و با موفقیت توانست ماهواره نور را با استفاده از ماهواره‌بر بومی قاصد در مدار زمین قرار دهد.

این افتخار بزرگ که برای اولین بار و با استفاده یک موشک ماهواره‌بر سه مرحله‌ای کسب شده است، موجب حیرت دشمنان و خوشحالی دوستان شده است و من به همه‌ی عزیزان کسب این افتخار را تبریک می‌گویم.

دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که این تازه آغاز حرکت سپاه در حوزه فضایی است و قطعاً در آینده سپاهیان اسلام با دریافت خدمات فضایی از این ماهواره و ان شا الله سایر ماهواره‌ها، بیش از پیش شما را ناامید خواهند کرد.

اینجانب سالروز تأسیس سپاه پاسداران و اقدام غرورآفرین امروز سبزپوشان انقلاب اسلامی را خدمت همه‌ی پاسداران عزیز و خانواده‌های‌شان تبریک عرض نموده توفیق روزافزون سپاه در همه‌ی حوزه‌ها به‌خصوص حوزه فضایی را از درگاه ایزدمنان خواستارم

احمد جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان

۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹منبع: مهر