کد خبر : 83733

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام روحانی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: شما خبرنگاران گوش و چشم و جان مردم را از طریق ارسال اطلاعات سیراب می‌کنید و برای ما مهم است که این اطلاعات واقعی باشد. وی افزود: ما می‌خواهیم همه خبرنگاران احساس کنند مسئولیت آنها […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام روحانی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: شما خبرنگاران گوش و چشم و جان مردم را از طریق ارسال اطلاعات سیراب می‌کنید و برای ما مهم است که این اطلاعات واقعی باشد.

وی افزود: ما می‌خواهیم همه خبرنگاران احساس کنند مسئولیت آنها امانت‌داری از خبر دقیق و واقعیات موجود جامعه است زیرا اگر واقعیت را در خبر تغییر دهیم درواقع قضاوت بجا و صحیح را از مردم می‌گیریم و جامعه را دچار تنش و مردم را گمراه می‌کنیم.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: دولت می‌خواهد خبرنگاران واسطه خوبی بین حاکمیت و مردم باشند و مشکلات و نیازها آنها را به دولت منتقل کنند و اگر نقصی در کار دولت می‌بینند بدون هیچ لکنت زبانی نقص ما را بگویند.

روحانی با بیان اینکه همیشه بر این نکته تاکید می‌کنیم که انتقاد باید دلسوزانه و واقعی و راهکار هم در کنارش باشد، گفت: نتیجه انتقادها این است که کار و خدمات بهتر انجام می‌گیرد و مردم آسوده‌تر هستند.

ادامه دارد …  منبع: مهر