کد خبر : 141596

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز رزمایش نظامی مشترک بین این رژیم و ایالات متحده آمریکا به منظور آنچه آزمایش آمادگی رزمی طرفین نامید، خبر داد. بر اساس این گزارش، در بیانیه روز دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است: تمرین‌های موسوم به Juniper Oak 2023 با همکاری […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز رزمایش نظامی مشترک بین این رژیم و ایالات متحده آمریکا به منظور آنچه آزمایش آمادگی رزمی طرفین نامید، خبر داد.

بر اساس این گزارش، در بیانیه روز دوشنبه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است: تمرین‌های موسوم به Juniper Oak 2023 با همکاری فرماندهی مرکزی نیروهای مسلح آمریکا (سنتکام) برگزار می‌شود و هدف از آن آزمایش آمادگی رزمی نظامیان اسرائیلی و آمریکایی و توسعه ارتباطات عملیاتی بین آنها است.

طبق این بیانیه، نظامیان صهیونیست و آمریکایی در این رزمایش با حملات فرضی از سمت دریا مقابله خواهند کرد و انواع هواپیماهای جنگنده و شناسایی، بالگردها و پهپادها در آن حضور دارند.

ارتش رژیم صهیونیستی این رزمایش مشترک را گام دیگری برای تقویت همکاری بین دو طرف در سطوح مختلف و آمادگی برای مقابله با خطرات موجود در منطقه اعلام کرد.منبع: مهر