کد خبر : 141489

به گزارش خبرگزاری مهر، منابع آگاه دولتی روسیه در گفت‌وگو با اسپوتنیک اعلام کردند اطلاعات‌به‌دست‌آمده از نظامیان اوکراینی نشان می‌دهد برای ایجاد رعب‌ووحشت و کشتار مردم منطقه، قرار است مزدوران انگلیسی و آمریکایی به نزدیکی شه خرسون اعزام شوند. به نوشته اسپوتنیک، نیروهای امنتیی روسیه از طریق اطلاعات‌به‌دست‌آمده از نظامیان اوکراینی مطلع شده‌اند که تک‌تیراندازهایی […]به گزارش خبرگزاری مهر، منابع آگاه دولتی روسیه در گفت‌وگو با اسپوتنیک اعلام کردند اطلاعات‌به‌دست‌آمده از نظامیان اوکراینی نشان می‌دهد برای ایجاد رعب‌ووحشت و کشتار مردم منطقه، قرار است مزدوران انگلیسی و آمریکایی به نزدیکی شه خرسون اعزام شوند.

به نوشته اسپوتنیک، نیروهای امنتیی روسیه از طریق اطلاعات‌به‌دست‌آمده از نظامیان اوکراینی مطلع شده‌اند که تک‌تیراندازهایی از آمریکا و انگلیس به جزیره «پوتمکین» در نزدیکی شهر خرسون اعزام شده‌اند. این تک‌تیر اندازها مأموریت دارند تا غیرنظامیان در منطقه را ترور و وانمود کنند این کشتارها، قربانی‌های عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین هستند.

این منبع آگاه دراین‌باره تشریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از منابعی در نیروهای مسلح اوکراین، گروهی از مزدوران آمریکایی و انگلیسی که بیشتر آنها تک تیرانداز هستند، برای ایجاد رعب و وحشت در میان مردم روس‌زبان به جزیره بولشوی پوتمکین در منطقه خرسون اعزام شده‌اند.

به گفته این مقام دولتی روس، «طبق برنامه قرار است رسانه‌های غربی قتل هایی که این مزدوران مرتکب شوند را به عنوان جنایت ارتش روسیه معرفی کنند.»منبع: مهر