کد خبر : 140517

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر میهمان تیم گل گهر سیرجان است و در نیمه نخست این مسابقه به نتیجه تساوی بدون گل رسید. بازی دو تیم از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اختصاصی گل گهر آغاز شد اما تلاش بازیکنان برای گلزنی ثمری نداشت. بهترین موقعیت نیمه اول برای […]به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر میهمان تیم گل گهر سیرجان است و در نیمه نخست این مسابقه به نتیجه تساوی بدون گل رسید.

بازی دو تیم از ساعت ۱۶ در ورزشگاه اختصاصی گل گهر آغاز شد اما تلاش بازیکنان برای گلزنی ثمری نداشت.

بهترین موقعیت نیمه اول برای تیم میزبان به دست آمد؛ زمانی که امیرسامان سلطانی داور مسابقه به نشانه پنالتی به سود گل گهر در سوت خود دمید. امین پورعلی پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت اما ضربه این بازیکن را علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس مهار کرد.

پرسپولیس هم که با چند تغییر نسبت به بازی قبل در دیدار با گل گهر به میدان رفته بود، در دقیقه ۲۱ صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد. ارسال ضربه کرنر از سوی پرسپولیسی ها در نهایت با ضربه سر «گولسیانی» همراه شد که محسن فروزان دروازه بان گل گهر این توپ را به کرنر فرستاد.

اتفاق تلخ برای پرسپولیس در این مسابقه مصدومیت دانیال اسماعیلی فر بود که در دقیقه ۳۹ جای خود را به «وحدت هنانوف» داد.منبع: مهر