کد خبر : 140453

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی از درگیری‌های شدیدی خبر دادند که هم اکنون در بخش قدیمی نابلس میان رزمندگان فلسطینی و نظامیان صهیونیست جریان دارد. نظامیان صهیونیست صبح امروز به بخش قدیمی شهر نابلس در کرانه باختری به شکل وحشیانه حمله ور شدند که این حمله به درگیری شدید […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی از درگیری‌های شدیدی خبر دادند که هم اکنون در بخش قدیمی نابلس میان رزمندگان فلسطینی و نظامیان صهیونیست جریان دارد.

نظامیان صهیونیست صبح امروز به بخش قدیمی شهر نابلس در کرانه باختری به شکل وحشیانه حمله ور شدند که این حمله به درگیری شدید میان نظامیان صهیونیست و مبارزان فلسطینی منجر شد.

منابع فلسطینی اعلام کردند: ارتش رژیم اشغالگر به بخش قدیمی در نابلس اشغالی حمله ور شده است و درگیری شدیدی میان مبارزان و نظامیان اشغالگر رخ داده است و چندین بمب دست ساز در مسیر نیروهای یورش برنده منفجر شده است.

این منابع از اعزام گسترده نظامی از سوی صهیونیست‌ها به منطقه خبر دادند.

اعزام این نیروها به دنبال ناتوانی نظامیان صهیونیست در مقابله با مبارزان فلسطینی است.

نظامیان صهیونیست منزلی را در منطقه قدیمی نابلس به محاصره درآورده اند.

هلال احمر فلسطین گزارش داد که یک جوان به دست نظامیان صهیونیست زخمی شده است و به بیمارستان رفیدیا برای درمان منتقل شده است.

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد: نیروهای ارتش هم اکنون دست به عملیاتی در نابلس زده اند و اخباری از مبادله آتش سنگین مخابره شده است.منبع: مهر