کد خبر : 138762

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، منابع عبری از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی خبر می‌دهند. منابع عبری می‌گویند که دو انفجار در شهر قدس اتفاق افتاده است که در اولین انفجار در ایستگاه مرکزی اتوبوس‌ها ۱۰ صهیونیست زخمی شدند. طبق آخرین اعلام، دو نفر از آنان وضعیت بسیار وخیمی […]


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، منابع عبری از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی خبر می‌دهند.

منابع عبری می‌گویند که دو انفجار در شهر قدس اتفاق افتاده است که در اولین انفجار در ایستگاه مرکزی اتوبوس‌ها ۱۰ صهیونیست زخمی شدند. طبق آخرین اعلام، دو نفر از آنان وضعیت بسیار وخیمی دارند.

این منابع همچنین تاکید کردند که در دومین انفجار در یک ایستگاه اتوبوس دیگر در تقاطع راموت دو صهیونیست زخمی شدند. منابع پزشکی از هر دو نفر قطع امید کرده‌اند.

منابع عبری زبان اعلام کردند که انفجار امروز در ایستگاه اتوبوس در ورودی شهر قدس ناشی از منفجر شدن بمب جاسازی شده در داخل یک کیف بوده است.

بنابراین گزارش، این دو انفجار با فاصله تقریباً ۱۵ دقیقه در شهر قدس اشغالی اتفاق افتاده است.

برخی منابع نیز از هلاکت دو صهیونیست در این انفجار خبر دادند. در همین حال، تلویزیون رژیم صهیونیستی (شبکه کان) نیز در خبری فوری تأیید کرد که در اثر دو انفجار امروز در قدس اشغالی دستکم ۱۲ نفر زخمی شدند و حال چهار نفر از آنها وخیم است.

منابع عبری همچنین از آغاز عملیات بازرسی محل انفجارهای امروز در قدس اشغالی به دلیل ترس صهیونیست‌ها از کار گذاشتن بمب‌های دیگر خبر دادند.

۲ انفجار شدید در قدس اشغالی/ ۱۸صهیونیست زخمی شدند+ فیلم و تصاویر

افزایش شمار زخمی‌ها

یدیعوت آحرونوت در این باره گزارش داد که شمار زخمی‌ها در این انفجار از ۱۲ نفر به ۱۸ نفر رسیده است که حال چهار نفر از آنها وخیم است.

۲ انفجار شدید در قدس اشغالی/ ۱۸صهیونیست زخمی شدند+ فیلم و تصاویر

انفجارهای قدس بر اثر بمب‌گذاری بوده است

رادیو عبری ریشت کان اعلام کرد که ظاهراً انفجار نخست در ایستگاه اتوبوس‌ها در قدس بر اثر جاسازی یک بمب در داخل کیفی توسط یک شخص موتورسوار انجام شده که بلافاصله از این منطقه متواری شده است.

منبع مذکور تاکید کرد که مجری عملیات در دومین انفجار در تقاطع راموت، این موتورسیکلت را که بمب‌گذاری شده بود، منفجر کرده است.

۲ انفجار شدید در قدس اشغالی/ ۱۲صهیونیست زخمی شدند+ فیلم و تصاویر

حماس عملیات امروز در قدس اشغالی را تبریک گفت

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای عملیات قهرمانانه امروز در قدس اشغالی که به زخمی شدن شماری از صهیونیست‌ها منجر شد را تبریک  گفت.

سخنگوی حماس تاکید کرد که عملیات بی‌نظیر امروز در ایستگاه اتوبوس‌های قدس که در راستای پاسخ طبیعی به تعرض به مسجد الاقصی، یهودی‌سازی و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد مبارک انجام شد و نتیجه جنایات نظامیان و شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست علیه ملت فلسطین بود، را تبریک می‌گوییم.

در حال تکمیل … منبع: مهر