کد خبر : 139696

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تداوم تهدیدها علیه مسجدالاقصی در شهر قدس اشغالی و تداوم حفاری‌ها در اطراف مسجد ابراهیمی (ع) در شهر الخلیل هشدار داد. همچنین، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان و وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین، درباره تداوم حفاری‌ها در اطرف مسجد ابراهیمی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تداوم تهدیدها علیه مسجدالاقصی در شهر قدس اشغالی و تداوم حفاری‌ها در اطراف مسجد ابراهیمی (ع) در شهر الخلیل هشدار داد.

همچنین، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان و وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین، درباره تداوم حفاری‌ها در اطرف مسجد ابراهیمی (ع) در شهر الخلیل هشدار دادند.

بر همین اساس وزارت خارجه فلسطین در بیانیه‌ای درباره تهدیدات وقاعی علیه مسجدالاقصی و پیامدهای آن برای کل منطقه هشدار داد و یورش‌های مکرر شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

وزارت خارجه فلسطین همچنین درباره تهدیدهای ناشی از اقدامات رژیم صهیونیستی و تغییر شرایط تاریخی و حقوقی در مسجد الاقصی هشدار داد.

از سوی دیگر وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین نیز تداوم حفاری‌ها در اطراف ابراهیمی (ع) در شهر الخلیل را محکوم و اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به دنبال از بین بردن آثار و ابنیه اسلامی و مسیحی در سرزمین فلسطین و تبدیل آن به اماکن دینی و تاریخی یهودی است.منبع: مهر