کد خبر : 139720

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۳ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور چین، گفت: آیا شما به دلیل تهدیدات آمریکا حاضر به مذاکره در خصوص حاکمیت چین بر تایوان هستید؟ وی بیان کرد: بدانید حاکمیت مسلم و قطعی ایران بر جزایر […]به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر عنابستانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۳ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور چین، گفت: آیا شما به دلیل تهدیدات آمریکا حاضر به مذاکره در خصوص حاکمیت چین بر تایوان هستید؟

وی بیان کرد: بدانید حاکمیت مسلم و قطعی ایران بر جزایر سه‌گانه خلیج همیشه فارس قابل مذاکره نیست و بر این مسئله واقف باشید که شیر گاو شیرده سعودی مسموم است و مراقب باشید سمی نشوید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه دفاع از حجاب ظاهراً در نگاه صدا و سیما جرم شده است، چرا که در برنامه پاورقی دفاع از حجاب را به بهانه یک اتفاق مملو از دروغ و شبهه تقطیع کردند. چرا اجازه می‌دهید برخی از مدیران و مجریان تریبون ملی جمهوری اسلامی ایران را وسیله عقده‌گشایی شخصی خود کنند؟

وی متذکر شد: یک نماینده که اظهاراتی را به مجلس نسبت می‌دهد، حسب اتفاق ظاهراً تکذیب نیز می‌کند اما متأسفانه صدا و سیما این اظهارات کذب را وسیله تهاجم به نمایندگان کرده است. سوال ما این است که از تخریب مجلس انقلابی چه چیزی نصیبتان می‌شود؟منبع: مهر