کد خبر : 139971

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شعبانعلی صالحی نسب عصر دوشنبه در جمع کارکنان عقیدتی سیاسی‌های یگان‌های تابعه در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: امروز در جنگ روایت‌ها قرار داریم، جنگی که به اندازه تاریخ حیات بشر قدمت دارد و اکنون با ابزار رسانه و شبکه‌های اجتماعی صورت می‌پذیرد. وی افزود: شاید نیت اغتشاشگران در ظاهر مسائل […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شعبانعلی صالحی نسب عصر دوشنبه در جمع کارکنان عقیدتی سیاسی‌های یگان‌های تابعه در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: امروز در جنگ روایت‌ها قرار داریم، جنگی که به اندازه تاریخ حیات بشر قدمت دارد و اکنون با ابزار رسانه و شبکه‌های اجتماعی صورت می‌پذیرد.

وی افزود: شاید نیت اغتشاشگران در ظاهر مسائل اقتصادی نباشد ولی قطعاً به دنبال ضربه اقتصادی به کشور بودند.

صالحی نسب تصریح کرد: دشمن را نباید کوچک شمرد و به عنوان دوست برای خود قرارداد بلکه باید به صورت همه جانبه برای مقابله با او آماده شد و توانایی پاسخ به شبهه‌های دشمنان را داشته باشیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا عنوان داشت: عده‌ای می‌گویند اتفاقات اخیر اعتراض بود و نه اغتشاش! باید به آنها بگوییم اینکه مغازه و بانک‌ها را آتش بزنند و غارت کردند، چادر از سر زن مسلمان بردارند و یا نیروی انتظامی و بسیجی را به آن صورت دلخراش به شهادت برسانند کجایش اعتراض است؟!

وی در پایان با اشاره بر بالندگی کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز نهادهای رسمی بین‌المللی طبق آمار بر رشد همه جانبه ایران در این چهل و سه سال بعد از انقلاب اسلامی اذعان دارند.منبع: مهر