کد خبر : 138188

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، طی شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۹۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد. سرهنگ شیرانی افزود: سهم وسایل نقلیه سنگین از جاده‌های کشور ۱۲.۸ درصد بوده […]سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، طی شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۹۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

سرهنگ شیرانی افزود: سهم وسایل نقلیه سنگین از جاده‌های کشور ۱۲.۸ درصد بوده است. همچنین اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته است که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب نمایند.

وی در خصوص آخرین وضعیت محورهای شمالی کشور گفت: در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) تردد روان است. ضمناً محور چالوس دارای بارش پراکنده برف و باران، محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی می‌باشند.

سرهنگ شیرانی در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور نیز گفت: بارش برف و باران در برخی از محورهای استان مازندران گزارش شده است. علاوه بر استان مازندران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، البرز، قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و خوزستان وهم شاهد بارش باران بوده ایم.منبع: مهر