کد خبر : 137993

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: با رصد و تلاش‌های اطلاعاتی و شبانه روزی رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) یک محموله سلاح و مهمات شامل تعداد قابل ملاحضه‌ای اسلحه جنگی ساخت آمریکا و وینچستر در شهرستان مهاباد کشف و ضبط شد. عوامل فرصت طلب و ضد امنیتی قصد داشتند این محموله […]به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: با رصد و تلاش‌های اطلاعاتی و شبانه روزی رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) یک محموله سلاح و مهمات شامل تعداد قابل ملاحضه‌ای اسلحه جنگی ساخت آمریکا و وینچستر در شهرستان مهاباد کشف و ضبط شد.

عوامل فرصت طلب و ضد امنیتی قصد داشتند این محموله سلاح را بین اغتشاشگران به منظور کشته سازی توزیع کنند و به استان‌های مرکزی کشور نیز انتقال دهند.

این دستگیری‌ها و سایر شواهد و قرائن اطلاعاتی نشان می‌دهد که ضد انقلاب و معاندین تمام تلاش و همت خود را به کار بستند تا با تهیه و توزیع سلاح و مهمات در بین آشوبگران ناآرامی و تشنج را در کشورمان تشدید کنند که با حول و قوه الهی تاکنون با اقدامات به موقع سپاه پاسداران و سایر نیروهای امنیتی و انتظامی توطئه‌های آنان خنثی شده است.

قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) ضمن تشکر از مردم فهیم و بصیر استان‌های شمال غرب کشور اعلام کرده است مردم هرگونه اطلاعات خود در موضوع‌های امنیتی را به اطلاعات سپاه با شماره ۱۱۴ اطلاع دهند.منبع: مهر