کد خبر : 137577

به گزارش خبرگزاری مهر؛ حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پورخاقان در حاشیه کارگاه آموزشی کارشناسان سازمان قضائی نیروهای مسلح در خصوص حواشی به وجود آمده در مقر انتظامی زاهدان و شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن تعدادی از هموطنان، بیان کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح پس از اینکه تعدادی از اولیای […]به گزارش خبرگزاری مهر؛ حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا پورخاقان در حاشیه کارگاه آموزشی کارشناسان سازمان قضائی نیروهای مسلح در خصوص حواشی به وجود آمده در مقر انتظامی زاهدان و شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن تعدادی از هموطنان، بیان کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح پس از اینکه تعدادی از اولیای دم به دادسرای نظامی زاهدان مراجعه کردند به این موضوع ورود کرد.

وی با بیان اینکه در این رابطه بازپرس پرونده و در حال انجام تحقیقات خود است، گفت: سازمان قضائی نیروهای مسلح به عنوان دستگاه مستقلی که زیر نظر قوه قضائیه وظایف خود را انجام می‌دهد، به مردم شریف قول می‌دهد که ابعاد مختلف این واقعه رسیدگی کند و تمام جوانب را در نظر بگیرد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح تصریح کرد: مدارک و شکایات افراد را جمع آوری کردیم، لذا وظیفه قانونی ما است که در کمال استقلال بدون هیچ‌گونه اغماض و با اقتدار و براساس مر قانون به وظیفه خود عمل کنیم.

وی افزود: در بررسی پرونده‌ها در سازمان قضائی، افراد از هر قوم، مذهب و … باشند، هیچ تفاوتی ندارد، همانگونه که همکارانم در اقصی نقاط کشور به جرایم احتمالی نیروهای مسلح رسیدگی می‌کنند. در این مورد نیز در کمال بی‌طرفی به پرونده رسیدگی خواهد شد و نتیجه تحقیقات را به مردم نجیب کشور به ویژه مردم عزیز سیستان و بلوچستان اعلام خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان تصریح کرد: بدیهی است چنانچه افرادی در این زمینه مرتکب جرم شده باشند، طبق قانون و شرع با مجرمان برخورد قانونی خواهد شد.منبع: مهر