کد خبر : 138632

    به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی، جشنواره شکرستان ۱۴۰۱ با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. براساس این گزارش، در این جشنواره که به مدت سه روز در شرکت کشت و صنعت امیرکبیر برپا بود، غرفه ورزشی دارت توسط واحد تربیت […]

 

 

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی، جشنواره شکرستان ۱۴۰۱ با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش، در این جشنواره که به مدت سه روز در شرکت کشت و صنعت امیرکبیر برپا بود، غرفه ورزشی دارت توسط واحد تربیت بدنی شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه شکرستان مواجه شد.

به گفته کارکنان شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی مستقر در این غرفه، هدف از راه‌اندازی غرفه ورزشی دارت، گسترش این ورزش در میان خانواده‌ها بدلیل اینکه این ورزش امکانات خاص و هزینه هنگفتی نمی‌خواهد.

آموزش و مشاوره درباره این ورزش جذاب و پرطرفدار از اقدامات مهم مربیان و کارکنان شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی مستقر در غرفه ورزشی دارت برای مراجعه‌کنندگان نمایشگاه جشنواره شکرستان ۱۴۰۱ بود.

گفتنی است، مهندس امین نصیریان، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی ضمن تشکر از زحمات کارکنان شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی مستقر در غرفه ورزشی دارت جشنواره شکرستان ۱۴۰۱، بر استمرار فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی از سوی شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی تاکید کرد.