کد خبر : 134261

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، با نگاهی به محصولات مجموعه هنری و تجاری «موکب‌آرت»؛ محفل چهل و یکم عصرنشینی هنر و اندیشه «دیدار» به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، دوشنبه بیست و چهارم مردادماه در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود. این نشست با حضور مهدی محمدی، […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، با نگاهی به محصولات مجموعه هنری و تجاری «موکب‌آرت»؛ محفل چهل و یکم عصرنشینی هنر و اندیشه «دیدار» به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، دوشنبه بیست و چهارم مردادماه در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار می‌شود.

این نشست با حضور مهدی محمدی، مدیر گروه صنایع‌دستی دانشگاه سوره، محمدعلی روزبهانی رئیس حوزه هنری استان قم، علی حیاتی مسئول هیات هنر و عضو هیات مؤسس موکب‌آرت، فاطمه نوروزی مدیرعامل مجموعه موکب‌آرت و محمدرضا وحیدزاده دبیر نشست و پژوهشگر حوزه هنر برگزار می‌شود.

نشست برخط نشست «هنری در هیأت کتیبه و پرچم»، روز دوشنبه بیست و چهارم مرداد، ساعت ۱۷ با پخش زنده از صفحۀ اینستاگرامی RCICA_IR@ و حضوری در سالن هراتی واقع در حوزه هنری میزبان مخاطبان خود خواهد بود.منبع: مهر