کد خبر : 124784

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الخلیج آنلاین، تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر نامه «سلمان بن عبدالعزیر»، پادشاه سعودی را دریافت کرد. براساس این گزارش؛ موضوع این نامه که توسط «فیصل بن فرحان»، وزیر امور خارجه عربستان تحویل امیر قطر شد، درباره روابط برادرانه و مستحکم و راهکارهای تقویت آن است. فیصل […]


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الخلیج آنلاین، تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر نامه «سلمان بن عبدالعزیر»، پادشاه سعودی را دریافت کرد.

براساس این گزارش؛ موضوع این نامه که توسط «فیصل بن فرحان»، وزیر امور خارجه عربستان تحویل امیر قطر شد، درباره روابط برادرانه و مستحکم و راهکارهای تقویت آن است.

فیصل بن فرحان در ابتدای دیدار ضمن انتقال درود پادشاه عربستان به امیر قطر، برای وی آرزوی سلامتی و توفیق و برای مردم این کشور آرزوی پیشرفت و رفاه کرد و از آل ثانی دعوت کرد تا در نشست شورای همکاری خلیج فارس شرکت کند.

از سوی دیگر خبرگزاری کویت هم اعلام کرد که، شیخ مشعل الاحمد، ولیعهد کویت در کاخ بیان، دعوت‌نامه سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان برای شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت، برای حضور در چهل و دومین نشست سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس را دریافت کرده است.

فیصل بن فرحان، وزیر خارجه سعودی این نامه را تحویل ولیعهد کویت داد.

ریاض، پایتخت عربستان در ۱۴ دسامبر جاری میزبان سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس خواهد بود.



منبع: مهر