کد خبر : 112031

به گزارش خبرنگار مهر، عباس تابش ظهر امروز چهارشنبه در دیدار با محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز گفت: مردم هیچ نگرانی از بابت تأمین کالاهای اساسی مردم در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان نداشته باشند. وی با تاکید بر اینکه علاوه بر تأمین نیازهای شب عید به فکر ماه مبارک رمضان […]به گزارش خبرنگار مهر، عباس تابش ظهر امروز چهارشنبه در دیدار با محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در تبریز گفت: مردم هیچ نگرانی از بابت تأمین کالاهای اساسی مردم در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان نداشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر تأمین نیازهای شب عید به فکر ماه مبارک رمضان نیز هستیم، گفت: طی روزهای آتی شاهد بازگشت ثبات به بازار و کاهش قیمت برخی کالاهای اساسی خواهیم بود.

تابش سپس با انتقاد از مرغداری‌هایی که نهاده دریافت کرده‌اند ولی گوشت مرغ تحویل نمی‌دهند، گفت: واحدهایی که نهاده دریافت می‌کنند باید مطابق با سهم دریافتی خود گوشت مرغ به مردم تحویل دهند.

معاون وزیر صمت با اشاره به برخورد با واحدهای مرغداری متخلف گفت: واحدی که مرغ تحویل مردم نمی‌دهند به عنوان اخلال‌گر اقتصادی معرفی شده و با وی برخورد می‌شود.

تابش با تاکید بر اینکه مرغ در تمامی استان‌ها مازاد نیاز تولید می‌شود، گفت: همکاری بیشتر وزارت جهاد کشاورزی با وزارت صنعت و معدن باعث بهبود روند توزیع اقلام مورد نیاز مردم می‌شود.منبع: مهر