کد خبر : 112048

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، محمد علی افتخاری مدیرعامل این سازمان با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در ۱۱ ماهه سال ۹۹، اظهار داشت: این سازمان امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت است. در این مدت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال منقول […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، محمد علی افتخاری مدیرعامل این سازمان با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در ۱۱ ماهه سال ۹۹، اظهار داشت: این سازمان امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت است. در این مدت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال منقول و غیرمنقول به فروش رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی دارد.

وی ادامه داد: از این میزان هزار و ۲۹۰ میلیارد تومان اموال منقول فروخته شده که رشد ۸۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد. همچنین ۲۱۵ میلیارد تومان اموال غیرمنقول به فروش رسیده که رشد ۳۷۴ درصدی را ثبت کرده است.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه این سازمان در زمینه فروش کالاهای متروکه دولتی و غیردولتی، ضبطی و قاچاق قطعی شده فعالیت دارد، بیان داشت: این سازمان بزرگترین برگزارکننده مزایده در سراسر کشور است که وظیفه قانونی تعیین تکلیف به موقع اموالی که به نحوی از انحای مختلف به تملک یا تصرف دولت درآمده است را برعهده دارد.منبع: مهر