کد خبر : 107991

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران که در پایان هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر با ۱۲ امتیاز از ۷ بازی در رده چهارم قرار دارند، روز چهارشنبه و بعد از یک هفته بازی نکردن به دلیل تعویق در دیدار مقابل پرسپولیس، در سیرجان به مصاف گل گهر می‌روند. آبی پوشان در حالی اولین بازی […]به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران که در پایان هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر با ۱۲ امتیاز از ۷ بازی در رده چهارم قرار دارند، روز چهارشنبه و بعد از یک هفته بازی نکردن به دلیل تعویق در دیدار مقابل پرسپولیس، در سیرجان به مصاف گل گهر می‌روند.

آبی پوشان در حالی اولین بازی پیش روی خود را در روز دهم دی ماه در سیرجان انجام می‌دهند که گل گهر نه تنها صدرنشین مسابقات است (تا قبل از دیدار روز سه شنبه صنعت نفت) بلکه قطعاً حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت این تیم بازی را برای آنها بسیار دشوار خواهد کرد. بازی با گل گهر نخستین چهارگانه سختی است که آبی پوشان در میانه نیم فصل نخست در یک بازه زمانی ۱۹ روزه با آن مقابله می‌کنند.

شاگردان فکری بعد از دیدار با صدرنشین مسابقات در سیرجان، در خانه به مصاف آلومینیوم اراک می‌روند. این دیدار در چارچوب هفته دهم مسابقات و در روز ۱۵ دی در اراک برگزار می‌شود. این دیدار به فاصله ۵ روز بعد از دیدار با گل گهر برگزار می‌شود و آبی پوشان باید با تیمی دیدار کنند که بعد از پشت سر گذاشتن یک بحران در شروع فصل، به روزهای خوب رسیده و جسارت ایجاد دردسر برای آبی پوشان در تهران را هم دارد.

استقلالی‌ها سپس به حساس‌ترین بازی نیم فصل نخست خود می‌رسند. دیدار مقابل پرسپولیس مربوط به هفته هشتم مسابقات که با تعویق برگزار می‌شود و فارغ از شرایط جدولی دو تیم، این بازی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. این دیدار در تاریخ ۲۲ دی برگزار می‌شود و آبی پوشان بعد از فراغت از دیدار با آلومینیوم اراک، یک هفته به منظور آمادگی برای این بازی حساس زمان دارند.

آبی‌های تهران بعد از دربی ۷ روز زمان دارند تا برای دیدار حساس دیگری آماده شوند. دیدار با تیمی مدعی و بالانشین به اسم تراکتور که این دیدار نیز در تبریز برگزار می‌شود. این دیدار هم فارغ از شرایط جدولی همواره حساسیت‌های خاص خودش را دارد. آبی پوشان از ۷ بازی انجام داده خود ۱۲ امتیاز کسب کرده‌اند و باید دید از ۱۲ امتیاز این ۴ بازی قادر به کسب چند امتیاز هستند.

این چهار هفته برای استقلال حیاتی است و محمود فکری در صورتی که امتیازات لازم را از این چهار بازی بگیرد، نه تنها خودش در حاشیه امنیت قرار می‌گیرد، بلکه می‌تواند تیمش را به عنوان یک مدعی به روزهای پایانی نیم فصل اول نزدیک کند.منبع: مهر