کد خبر : 108151

پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آلودگی هوا اظهار داشت: آلودگی هوا سبب ایجاد مشکلاتی برای قلب و ریه می‌شود، اکنون شاخص کیفیت هوا در برخی از مناطق تهران از ۱۸۰ هم عبور کرده که ناسالم برای همه گروه‌ها به شمار می‌رود. رئیس اورژانس تهران ضمن درخواست از مردم این استان برای […]پیمان صابریان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آلودگی هوا اظهار داشت: آلودگی هوا سبب ایجاد مشکلاتی برای قلب و ریه می‌شود، اکنون شاخص کیفیت هوا در برخی از مناطق تهران از ۱۸۰ هم عبور کرده که ناسالم برای همه گروه‌ها به شمار می‌رود.

رئیس اورژانس تهران ضمن درخواست از مردم این استان برای لغو سفرهای غیرضروری گفت: با توجه به تداوم و تشدید پایداری هوا از بعد از ظهر امروز جمعه شاهد هشدار آلودگی سطح نارنجی شماره چهار در تهران بودیم.

وی با بیان اینکه این هشدار با افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا فعال شده است، گفت: این هشدار سطح نارنجی در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه نیز در تهران فعال خواهد بود.

صابریان با دعوت مردم به مصرف شیر، مایعات، میوه‌جات و سبزیجات از مردم خواست، در صورتی که احساس ناراحتی قلبی و تنفسی کردند، با شماره ۱۱۵ اورژانس تماس بگیرند.منبع: مهر