کد خبر : 108322

کاویانی بر ثبت‌نام سهام‌داران عدالت به روش غیرمستقیم در سامانه سجام تاکید کرد و گفت: دارندگان سهام روش غیرمستقیم باید برای دریافت خدمات در سامانه سجام ثبت‌نام و احراز هویت شوند.

به گزارش خوز ۲۴ از اهواز «محسن کاویانی» ، با تاکید بر ثبت‌نام سهام‌داران عدالت در سامانه سجام اظهار کرد: دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند برای احراز هویت نیازمند ثبت‌نام در سامانه سجام هستند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اضافه کرد: دارندگان سهام روش غیرمستقیم باید برای دریافت خدماتی چون دریافت سود سهام شرکت در مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری یا مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها در سامانه سجام ثبت‌نام و احراز هویت شوند.

وی با بیان اینکه سهام‌داران باید مشخصات فردی، نشانی، شماره همراه و شماره حسابی که وجوه قابل واریز به آن باشد را در سامانه سجام ثبت کنند افزود: پس از احراز هویت در این سامانه، کلیه عملیات‌های موردنیاز برای سهامداران همانند شرکت در مجامع، پرداخت سود و … به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

کاویانی با اشاره به اینکه افرادی که در سجام ثبت نام نکرده باشند نمی‌توانند در مجمع شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت شرکت کنند ادامه داد: عدم شرکت در مجامع این شرکت‌ها به معنی محرومیت از حضور در فرآیندهای تصمیم‌گیری مجمع همانند شرکت در انتخابات اعضای هیات مدیره است.

وی با بیان اینکه انتخابات سراسری هیات مدیره شرکت‌های استانی تا پایان سال جاری در کلیه استان‌های کشور برگزار می‌شود تصریح کرد: ورود مدیران کارآمد و متعهد به هیات مدیره، نقش مهمی در سوددهی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی دارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان یادآور شد: کلیه سهام‌داران عدالت در روش غیرمستقیم می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه سجام در این انتخاب شرکت کنند.