کد خبر : 107786

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش پرسپولیس تهران برابر نساجی مازندران افزود: هرچند اکنون لیگ قهرمانان به پایان رسیده ونتوانستیم با پرسپولیس قهرمان شویم اما هنوز حسرت آن بازی را می‌خورم و فراموش کردن آن بازی برای من سخت است. وی ادامه داد، در هر صورت […]به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش پرسپولیس تهران برابر نساجی مازندران افزود: هرچند اکنون لیگ قهرمانان به پایان رسیده ونتوانستیم با پرسپولیس قهرمان شویم اما هنوز حسرت آن بازی را می‌خورم و فراموش کردن آن بازی برای من سخت است.

وی ادامه داد، در هر صورت ما نتوانستیم دراین دوره قهرمان شویم و شرمنده هواداران شدیم.

اتفاق‌های زیادی برای قهرمان نشدن پرسپولیس افتاد

سرمربی تیم پرسپولیس تهران گفت، که هرچند پس ازلیگ قهرمان آسیا سعی کردیم که با بازیکنان مثبت صحبت کنم و تمرینات بانشاطی داشته باشیم، اما واقعاً برای بازیکنان ومجموعه تیم نیز فراموش کردن فینال لیگ قهرمانان که می‌توانستیم قهرمان شویم هم خیلی سخت بود.

گل محمدی، متأسفانه اتفاق‌های زیادی برای پرسپولیس درآستانه فینال لیگ قهرمان آسیا افتاد ومتاسفانه اینکه تصمیم‌های زیادی نیز برعلیه تیم ما در آستانه این رویداد مهم ملی گرفته شد تا درنهایت این اتفاق تلخ که نرسیدن به جام قهرمانی تیم ایرانی از مسابقات آسیایی بود، رقم خورد.

وی توضیح داد، که از جدایی بازیکنان پرسپولیس تا لغو یک باره بازی‌های لیگ برای پرسپولیس که هر دو عامل تاثیرمستقیم خودش را روی کیفیت کارما درفینال گذاشت.

تمرینات متناسب با بازی نساجی داشتیم

سرمربی تیم پرسپولیس تهران در ادامه این نشست خبری به بازی عصرجمعه تیمش برابر تیم نساجی مازندران اشاره کرد وگفت، تمرینات خوبی را در روزهای گذشته داشتیم وسعی کردیم تمریناتی که برای بازی با نساجی لازم بود را دربرنامه داشته باشیم.

گل محمدی ادامه داد، با تیم خوبی بازی داریم، نساجی لیگ امسال را خوب شروع کرده، اما متأسفانه درچند بازی گذشته نتایج خوبی نگرفت.

وی افزود: خوشحالم که دوباره درجمع مردم قائمشهرکه همیشه خاطرات خوبی داشتم، قرار می‌گیرم، درقائمشهر حس خوبی به من می‌دهد و همیشه مردم این شهر با احترام ازمن یاد می‌کردند ومن نیز این حس را به مردم این شهر دارم.

تأثیر زیاد کیفیت بد چمن ورزشگاه بر بازی دو تیم

سرمربی مازندرانی تیم پرسپولیس تهران، همانند دیگر مربیان لیگ برتری درآستانه بازی تیمش برابر نساجی مازندران بر روی چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، از کیفیت بد این زمین ابراز نگرانی وتاسف کرد وادامه داد، متأسفانه کیفیت زمین واستادیوم قائمشهر به گونه‌ای نیست که هر دو تیم بتوانند از نظرفنی توانایی‌های خودشان را به نمایش بگذارند.

گل محمدی ادامه داد، من فکر می‌کنم درچنین وضعیتی بر روی اتفاق‌ها دو تیم بتوانند نتیجه را تغییر دهند، هرچند بازی دراین زمین برای هر دو تیم سخت هست.

لیگ برتر را پرقدرت شروع می‌کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس تهران درادامه با بیان اینکه برای بازی با نساجی انگیزه‌های خوبی دارم وتلاش خواهیم کرد تا لیگ را پرقدرت شروع کنیم، اظهارکرد، امسال درلیگ شروع بدی نداشتیم و امیدواریم که فردا نیز با گرفتن ۳ امتیاز از نساجی، ادامه خوبی درلیگ داشته باشیم.

گل محمدی ادامه داد؛ هرچند می دانم که بازی سختی درپیش داریم و بازیکنان ما نیز پس از لیگ قهرمانان آسیا تحت فشار هستند.

وی افزود: باید این فشارها از تیم وبازیکنان برداشته شود، وخوب مدیریت کنیم با فراموش کردن همه اتفاق‌هایی که قبل وبعد لیگ قهرمانان آسیا دراین فصل برای پرسپولیس رقم خورد، خیلی زود فراموش و شروع خوبی برای ادامه لیگ برتر از بازی نساجی مازندران داشته باشیم.

متأسفم برای کسانی که از رفتن بشار رسن حمایت کردند

سرمربی تیم پرسپولیس تهران درپاسخ به پرسش خبرنگارمهر درخصوص جدایی بشار رسن از تیمش و تبعاتی که این جدایی برای پرسپولیس درادامه لیگ خواهد داشت، گفت: بشار رسن بازیکن مهم وارزنده ای برای تیم ما بود و خیلی هم راحت از دستش دادیم.

گل محمدی گفت، هنوز جدایی این بازیکن ودرکش برای من خیلی سخت وغیرقابل هضم هست که چرا این بازیکن از دست دادیم و می‌توانستیم با مدیریت وتصمیم بهتر از سوی مدیران باشگاه حفظش کنیم.

وی ادامه داد، متأسفانه اتفاق‌هایی که بعد رفتن بشار ازپرسپولیس افتاد، حمایت برخی افراد ازمجموعه باشگاه بود که ازاین جدایی حمایت کردند که واقعاً متاسف هستم برای آدم‌هایی که درباشگاه بزرگ پرسپولیس کار می‌کنند و چنین دیدگاه‌هایی دارند.

لغو بازی پرسپولیس با نساجی به هردو تیم لطمه زد

سرمربی تیم پرسپولیس تهران همچنین درپاسخ به پرسشی درخصوص برگزارنشدن بازی تیمش با نساجی پیش از حضور در دیدارفینال لیگ قهرمانان آسیا گفت، من واقعاً دوست داشتم درهمان زمان اعلام شده بازی دو تیم برگزار شود، ودر مصاحبه‌های خودم نیز بارها این را اعلام کرده بودم، اما سخت گیری‌هایی که در کشور قطر بود وبا توجه به کمبود بازیکنی که تیم ما داشت و سفر پرواز به مازندران دراین شرایط و اتفاق‌های ناگوار ازجمله از دست دادن بازیکن برایم خیلی سخت می‌شد.

گل محمدی ادامه داد، درهرصورت ما درخواست داده بودیم که بازی رفت دو تیم درتهران برگزار شود که هم به نفع پرسپولیس بود وهم نساجی، فکرمیکنم که حتی خود نساجی هم اگر درهمان مقطع رضایت به بازی می‌داد دربازی بعدی که با وقفه برابر تیم‌های لیگ برترانجام داده بود، مثل تیم ما به ضررش تمام نمی‌شد.

وی اضافه کرد، از سوی دیگر هنوز هم علت لغو بازی با تیم ذوب آهن را نمی دانم که واقعاً می‌شد با تصمیم‌های بهتری، با قرارگرفتن درشرایط مسابقه به تیم پرسپولیس با آمادگی بهتری پیش از رفتن به قطر کمک می‌شد.

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران ونساجی مازندران، معوقه از هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ عصر جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

تا پایان هفته هفتم این رقابتها تیم پرسپولیس با انجام ۴ مسابقه (به علت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا) وکسب۸ امتیاز در رده یازدهم و نساجی مازندران هم با ۶ بازی و کسب ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها قرار دارند.منبع: مهر