کد خبر : 107748

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ارسال پیامی به فرماندهان و مقامات عالی رتبه نظامی کشورهای مسیحی جهان، میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را تبریک و شادباش گفت. متن پیام تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است: بسیار خرسندم زادروز […]به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ارسال پیامی به فرماندهان و مقامات عالی رتبه نظامی کشورهای مسیحی جهان، میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را تبریک و شادباش گفت.

متن پیام تبریک رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

بسیار خرسندم زادروز میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت عیسی مسیح (ع) فرزند پاک و مطهر حضرت مریم (ع) و آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را خدمت جناب عالی، خانواده محترم، همکاران و رهروان طریق توحید و یکتاپرستی تبریک و شادباش عرض نمایم.

بی شک عمل به آموزه‌ها و تعالیم دینی پیامبر بزرگ الهی حضرت مسیح (ع) برای جامعه و بشریت، صلح، عدالت، اخلاص و رستگاری را نوید خواهد داد.

فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک مجدد این میلاد خجسته و مبارک، امیدوارم با غلبه بر ویروس کرونا و پایان یافتن التهابات ناشی از آن سال جدید میلادی سالی سرشار از مهربانی، همدلی، دوستی و محبت میان ملت‌ها و کشورها باشد و همواره شاهد صلح و ثبات، امنیت و گرایش به گوهر حقیقت و عدالت در جهان باشیم.

بهروزی و موفقیت جناب عالی و هموطنان گرامی‌تان را آرزومندم.منبع: مهر