کد خبر : 107579

به گزارش خبرگزاری مهرآیت الله سید ابراهیم رئیسی، در جلسه مسولان عالی قضائی ضمن تبریک روز ولادت حضرت زینب و تقدیر از خدمات پرستاران، اظهار داشت: سازمان بازرسی احقاق حقوق پرستاران را با جدیت پیگری کند.پس از دیدار با نمایندگان جامعه پرستاری با بنده برخی از حقوق قانونی آنها پیگیری شد و به نتیجه رسید. […]به گزارش خبرگزاری مهرآیت الله سید ابراهیم رئیسی، در جلسه مسولان عالی قضائی ضمن تبریک روز ولادت حضرت زینب و تقدیر از خدمات پرستاران، اظهار داشت: سازمان بازرسی احقاق حقوق پرستاران را با جدیت پیگری کند.پس از دیدار با نمایندگان جامعه پرستاری با بنده برخی از حقوق قانونی آنها پیگیری شد و به نتیجه رسید.

وی افزود: پرستار نباید نگران حقوق و مزایا و امتیازات قانونی خود باشد.

رئیسی ضمن تبریک ولادت حضرت عیسی علیه السلام به همه خداپرستان و حق خواهان عالم گفت: کسانی به نام مسیح، به مردم ظلم می‌کنند.ظلم به ملت‌های فلسطین و یمن و سایر مردم منطقه با حمایت کسانی که خود را طرفدار مسیح می‌دانند، قابل قبول نیست.

وی افزود: عدالت خواهان عالم بدانند که حضرت مسیح از این همه ظلم و فساد و ترور دولتی و به خاک و خون کشیدن انسان‌ها درعالم بیزار است.دعوت عیسی بن مریم به صلح و دوستی و عدالت بوده است.منبع: مهر