کد خبر : 108101

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی نجباء، «نصر الشمری» معاون دبیرکل نجباء در سخنانی گفت: ایالات متحده آمریکا همانطور که پیش از این در عراق متحمل شکست شده است، در آینده نیز چنین شکستی را متحمل خواهد شد. بر اساس این گزارش، معاون دبیرکل جنبش نجباء افزود: آنچه که مسلّم به […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی نجباء، «نصر الشمری» معاون دبیرکل نجباء در سخنانی گفت: ایالات متحده آمریکا همانطور که پیش از این در عراق متحمل شکست شده است، در آینده نیز چنین شکستی را متحمل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، معاون دبیرکل جنبش نجباء افزود: آنچه که مسلّم به نظر می‌رسد این است که روزی فرا خواهد رسید که در آن آمریکایی‌ها برای خروج امن از عراق التماس می‌کنند. جای هیچ شکی در این خصوص وجود ندارد.

این شخصیت مقاومت نجباء در ادامه یادآور شد: آمریکایی‌ها با شکست و خفت از عراق خارج خواهند شد و فرا رسیدن آن روز دیر نیست. بنابراین، جهانیان شاهد دومین شکست نیروهای اشغالگر آمریکایی در عراق طی یک دهه آینده خواهند بود.

سال گذشته بود که نمایندگان پارلمان عراق پس از اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور شهیدان سلیمانی و المهندس طرح اخراج نیروهای آمریکایی از خاک این کشور را امضا کردند. با این حال، واشنگتن ضمن نقض حاکمیت ملی عراق همچنان قصد ندارد به این قانون پایبند باشد.منبع: مهر