کد خبر : 107904

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی نیروهای مسلح پاکستان روز یکشنبه اعلام کرد که در حمله تروریستی به یک پادگان نیروهای مرزی در ایالت بلوچستان واقع در جنوب غربی این کشور ۷ نیروی نظامی کشته شدند. «بابر افتخار» در پیامی که در توئیتر منتشر شد، نوشت: تروریست‌ها در ساعات پایانی شب گذشته […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی نیروهای مسلح پاکستان روز یکشنبه اعلام کرد که در حمله تروریستی به یک پادگان نیروهای مرزی در ایالت بلوچستان واقع در جنوب غربی این کشور ۷ نیروی نظامی کشته شدند.

«بابر افتخار» در پیامی که در توئیتر منتشر شد، نوشت: تروریست‌ها در ساعات پایانی شب گذشته [شنبه شب] به پادگان نیروهای مرزی در ایالت بلوچستان حمله کردند. در حین تبادل آتش سنگین [میان نیروهای مسلح و تروریست‌ها] ۷ نیروی نظامی به شهادت رسیدند».

از آنجا که مهاجمان همچنان آزاد هستند، منطقه مزبور محاصره و راه‌های فرار مسدود شده است.

«عمران خان» نخست وزیر پاکستان نیز با ابراز مراتب همدردی و تأسف خود بابت کشته شدن این نیروهای نظامی، حمله تروریستی شامگاه شنبه را به «تروریست‌های تحت حمایت هندوستان» نسبت داد.

گفتنی است پاکستان که از سال ۱۹۴۷ میلادی شاهد شورش و ناآرامی‌ها در ایالت بلوچستان بوده، بارها دهلی نو را به تأمین مالی گروه‌های شبه نظامی در این ایالت متهم کرده است.منبع: مهر