کد خبر : 108217

مجتبی رضاخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه انتقام سخت از عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی در صدر مطالبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروهای اجرایی است و حتماً این موضوع پیگیری می‌شود، گفت: آمریکا و کشورهای غربی نشان داده‌اند که اگر با آنان برخورد قاطع نشود، به ما فشار می‌آورند. وی تصریح […]مجتبی رضاخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه انتقام سخت از عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی در صدر مطالبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروهای اجرایی است و حتماً این موضوع پیگیری می‌شود، گفت: آمریکا و کشورهای غربی نشان داده‌اند که اگر با آنان برخورد قاطع نشود، به ما فشار می‌آورند.

وی تصریح کرد: آمریکا کشور شروری است و مشکلات زیادی را در منطقه ایجاد کرده است و با کشورهایی چون آمریکا که به دنبال شرارت هستند، باید برخورد سخت کرد و قطعاً با مذاکره نمی‌توان این کشورها را آرام کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام پایبند بود اما آمریکا و کشورهای غربی نه تنها تعهدات خود را اجرایی نکردند، بلکه دست به ترور سردار سلیمانی زدند.

رضاخواه بیان کرد: اگر ما در پاسخ به این حرکت ناجوانمردانه آمریکا برخورد محکمی نداشته باشیم، قطعاً آمریکا و کشورهای همسو با آمریکا به این اقدامات خود ادامه می‌دهند و مخل امنیت مردم ما خواهند شد.

وی با تأکید بر اینکه انتقام سخت حتماً اتفاق خواهد افتاد، گفت: قطعاً جمهوری اسلامی ایران شرارت‌های آمریکا و کشورهای همسو با آمریکا را فراموش نمی‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سردار سلیمانی شخصیتی ویژه و برجسته برای ما بود و نقش بسیار مهمی در تأمین امنیت کشور و منطقه داشت و قطعاً برای انتقام‌گیری از عوامل ترور حاج قاسم مُصر هستیم.منبع: مهر