کد خبر : 108170

پیمان صابریان، در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت آلودگی هوای پایتخت و اقدامات اورژانس تهران اظهار داشت: آلودگی هوای پایتخت در سطح هشدار نارنجی سازمان هواشناسی قرار گرفته است. صابریان با بیان اینکه تشدید میزان آلودگی هوا در روز جاری مراکز درمانی و بهداشتی استان را در آماده باش کامل قرار داده است […]پیمان صابریان، در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت آلودگی هوای پایتخت و اقدامات اورژانس تهران اظهار داشت: آلودگی هوای پایتخت در سطح هشدار نارنجی سازمان هواشناسی قرار گرفته است.

صابریان با بیان اینکه تشدید میزان آلودگی هوا در روز جاری مراکز درمانی و بهداشتی استان را در آماده باش کامل قرار داده است گفت: هم اکنون ۱۲ دستگاه آمبولانس در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا در صورت نیاز به مردم و بیماران، خدمات مورد نیاز را ارائه کنند.

رئیس اورژانس تهران ضمن توصیه به مردم به ویژه بیماران قلبی و تنفسی برای عدم خروج از منزل یادآور شد: مردم و بیماران در صورتی که دچار علائمی مانند سردرد، سرگیجه و حالت تهوع و تنگی نفس شدند می‌توانند به نزدیک ترین آمبولانس‌هایی که در میادین و نقاط پرتردد تهران مستقر هستند، مراجعه کنند.

وی افزود: تقاضا داریم که با توجه به شدت آلودگی‌ها مردم نیز از تردد غیر ضروری پرهیز کنند.منبع: مهر