کد خبر : 107353

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا رئیسی، گفت: در صورت تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، اصناف به غیر از گروه یک در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر ۹۹، از ساعت ۱۸ تعطیل می‌شوند. وی افزود: همچنین محدودیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ به ساعت ۱۹ کاهش خواهد یافت. رئیسی گفت: قرار […]به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا رئیسی، گفت: در صورت تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، اصناف به غیر از گروه یک در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر ۹۹، از ساعت ۱۸ تعطیل می‌شوند.

وی افزود: همچنین محدودیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ به ساعت ۱۹ کاهش خواهد یافت.

رئیسی گفت: قرار نیست روزهای شنبه یا یکشنبه تعطیل باشد و فقط احتمال دارد که منع تردد از ساعت ۲۱ به ساعت ۱۸ کاهش پیدا کند تا از برگزاری دورهمی‌های شب یلدا جلوگیری شود.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، افزود: برخی گفته‌اند که کل شهرها در شب یلدا تعطیل می‌شوند که به هیچ عنوان این موضوع مطرح نیست. به دنبال تعطیلی نیستیم، زیرا این تعطیلی هیچ اثری ندارد و محدودیت تردد از ساعت ۱۸ برای کاهش تردد در سطح شهر است.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: توصیه این است که دورهمی‌های خانوادگی در شب یلدا کم شود، زیرا برگزاری این دورهمی‌ها می‌تواند تمام دستاوردهای ما در هفته‌های اخیر را از بین ببرد.منبع: مهر