کد خبر : 106271

به گزارش خبرگزاری مهر، علاءالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات گفت: مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، دقایقی پیش با مشارکت ۱۸۶۸ تن از مدیران مسئول رسانه‌های کشور به کار خود پایان داد. وی افزود: مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر […]به گزارش خبرگزاری مهر، علاءالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات گفت: مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، دقایقی پیش با مشارکت ۱۸۶۸ تن از مدیران مسئول رسانه‌های کشور به کار خود پایان داد.

وی افزود: مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات که از ساعت ۱۰ صبح امروز ۳ شنبه ۴ آذرماه ۹۹ با حضور ۶۹ نامزد آغاز شده بود، لحظاتی پیش با مشارکت ۱۸۶۸ نفر از واجدان شرایط به کار خود پایان داد. در انتخابات امروز پدرام پاک آیین با کسب ۷۵ درصد آرا و ۱۴۱۳ رای، با تایید کمیته ناظر بر انتخابات، به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.

ظهوریان ضمن قدردانی از خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها برای حضور مناسب در این انتخابات، از نمایندگان قوه قضائیه، پلیس فتا و مرکز ماهر وزارت ارتباطات که در طول برگزاری هر دو مرحله از این انتخابات، حضور فعال و موثری داشتند، قدردانی کرد.

مرحله نخست این دوره از انتخابات، ۲۰ آبان برگزار شد که به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت.منبع: مهر