کد خبر : 106523

به گزارش خبرگزاری مهر، آوی یسخروف تحلیلگر صهیونیست در مطلبی در روزنامه صهیونیستی معاریو اذعان کرد: حزب الله موفق به ایجاد معادله بازدارندگی واقعی در برابر ارتش اسرائیل شده است. این تحلیلگر صهیونیست تاکید کرد: نصرالله (سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان) پس از اینکه اعلام کرد که در صورت هدف قرار گرفتن […]به گزارش خبرگزاری مهر، آوی یسخروف تحلیلگر صهیونیست در مطلبی در روزنامه صهیونیستی معاریو اذعان کرد: حزب الله موفق به ایجاد معادله بازدارندگی واقعی در برابر ارتش اسرائیل شده است.

این تحلیلگر صهیونیست تاکید کرد: نصرالله (سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان) پس از اینکه اعلام کرد که در صورت هدف قرار گرفتن هر یک از نیروهایش حتی در سوریه، نظامیان اسرائیلی را هدف قرار می دهد، معادله واقعی را به وجود آورده است.

آوی یسخروف اذعان می کند که این معادله ارتش رژیم صهیونیستی را زمین گیر کرده است.

تحلیلگر صهیونیست در ادامه به ناکارآمدی تحرکات ارتش این رژیم در ممانعت از تجهیز حزب الله لبنان به فناوری پیشرفته اذعان کرده است و می نویسد: همه اقدامات ارتش اسرائیل برای ممانعت از دست یابی حزب الله به فناوری دقیق ناموفق بوده است و این تکنولوژی در اختیار حزب الله است.

وی تاکید می کند: دشمن ما به مراتب از سال ۲۰۰۶ خطرناک‌تر شده است. ما باید بدانیم که میزان خسارات به جبهه داخلی بسیار بیشتر از ۱۴ سال قبل خواهد بود.

این تحلیلگر آرزو می کند که هیچگاه موشک‌های حزب الله به سوی صهیونیست‌ها شلیک نشود.منبع: مهر