با این حال، تست شخصیتی آماده کرده‌ایم که می‌توانید با استناد بر آن، شخصیت خود را بیشتر بشناسید و علاوه بر این، مأموریت زندگیتان را بیشتر درک کنید. فقط کافی است یکی از قلم‌هایی که در تصویر می‌بینید و برای شما جذاب هستند، انتخاب کنید.


 بسازید
اگر قلم شماره یک را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که مأموریت شما در زندگی به سازندگی مربوط است. شما فردی با نگاه مخصوص به خود و اصیل هستید و توانایی داردی که هر چیزی را که آرزو می‌کنید در دنیای واقعی بسازید.

 مهربان
اگر قلم دوم را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که شما فردی فوق‌العاده حساس و دلسوز هستید که همیشه مراقب دیگران است. مأموریت شما در جهان این است که برای افراد اطراف خود همدم، پشتیبان و منطقه امن باشید.
گاهی اوقات ممکن است سخت باشد و شما نیز نباید فراموش کنید که از خود مراقبت کنید، اما مأموریت شما همیشه این است که کسی باشید که دیگران به او رجوع می‌کنند چراکه شما روحی سخاوتمند دارید و این توانایی در شما نهادینه شده است که می‌توانید از دیگران در برابر جهان و گاهی اوقات در برابر خودشان محافظت کنید.

 شفا دهنده
اگر قلم سوم را انتخاب کرده‌اید، مأموریت شما در زندگی درمان کردن و شفا دادن است. شما فردی با زندگی درونی عالی هستید و توانایی کشف نیاز‌های دیگران، آسیب رساندن به آن‌ها و کمود آن‌ها را دارید.
بنابراین، استعداد خاص شما این است که به انسان‌های اطرافتان کمک کنید تا شفابخشی خود را پیدا کنید. اصطلاحاً شما همان شخصی هستید که روی محیط خود بسیار تأثیر می‌گذارد.

 بکارید
اگر قلم شماره ۴ را انتخاب کرده‌اید، به این دلیل است که شما فردی پر از ایده‌های جدید هستید که دارای بینشی خاص و انرژِی هستید و همیشه می‌خواهید کار‌های جدید انجام دهید و مأموریت شما این است که انرژی خود را به دیگران منتقل کنید.
در قلب اطرافیانتان آرزو و اشتیاق  بیش از حد شما است، بکارید. در بسیاری از مواقع ممکن است در نهایت تمام انرژی خود را در طرف مقابلتان تخلیه کنید، اما نگران نباشید، چون شما کار درست را انجام می‌دهید.