کد خبر : 106598

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، عصر امروز در نشست ستادهای عملیاتی «عملیات حاج قاسم» که با حضور نمایندگان بیش از بیست نهاد حاکمیتی فرهنگی و دولتی در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد هم افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی و حکومتی در […]به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، عصر امروز در نشست ستادهای عملیاتی «عملیات حاج قاسم» که با حضور نمایندگان بیش از بیست نهاد حاکمیتی فرهنگی و دولتی در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد هم افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی و حکومتی در راستای فرمایش رهبر انقلاب در جریان جوانان مکتبی و مردم صالحی است که با توجه به شرایط کرونایی کشور و مشکلات اقتصادی در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

حجت الاسلام و المسلمین قمی در ادامه گفت: این هم اندیشی و هم افزایی در این شرایط دشوار و سخت ضرورت داشت. ما در نشست ستادهای عملیاتی «عملیات حاج قاسم» درصدد هستیم برای نهادها و دستگاه‌هایی از حاکمیت که در نظام مردم سالار خود را خادم مردم می‌داند یک هم افزایی مؤثری ایجاد کنیم تا شاهد حضور مؤثرتر، کیفی‌تر و امید بخش تر مردم مکتبی در میدان خدمت به عموم مردم باشیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تمام مردم ایران را مکتبی و انقلابی خواند و گفت: برخی بیشتر از بقیه انگیزه برای خدمت دارند و ما موظف به تسهیل این خدمت رسانی هستیم.

وی افزود: بعد از فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی موج جدید حضور جوانان و مردم مکتبی برای خدمت رسانی به مردم فراهم شده و گام‌هایی برداشته شده است که از دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و حکومتی توقع رفع موانع خدمت رسانی را دارند که امید است با این هم افزایی موانع رفع شود.

حجت الاسلام و المسلمین قمی ادامه داد: به عنوان مثال سازمان اوقاف و امور خیریه از محل مصرف موقوفات مربوطه، به واسطه همین نمایندگان مردمی گروه‌های عملیاتی مواسات که نیازمند به کمک هستند را شناسایی و یاری می‌رساند.منبع: مهر