کد خبر : 106490

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی امروز، گفت: از مجموع مباحث مطرح شده می‌توان نتیجه گرفت که عزم مجلس جزم است تا در اجرای پروتکل الحاقی تجدیدنظر شود. وی بیان کرد: منشأ بسیاری از ترورهای مسئولان کشورمان، گزارش جاسوسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است و به […]حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی امروز، گفت: از مجموع مباحث مطرح شده می‌توان نتیجه گرفت که عزم مجلس جزم است تا در اجرای پروتکل الحاقی تجدیدنظر شود.

وی بیان کرد: منشأ بسیاری از ترورهای مسئولان کشورمان، گزارش جاسوسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است و به همین دلیل نمایندگان خواستار تجدیدنظر در اجرای پروتکل الحاقی هستند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس به زودی در این باره تصمیم منطقی و عقلانی خواهد گرفت، یک بازنگری جدی در بحث پروتکل الحاقی، اتخاذ و احتمالاً تا پایان هفته جاری تصمیم مجلس در این باره اعلام خواهد شد.

سلیمی اظهار داشت: قرار بر این بود که وزیر اطلاعات در جلسه غیرعلنی مجلس حضور یابد که به دلایلی، وی در این جلسه حضور نیافت.
 منبع: مهر