کد خبر : 107048

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی جنبش انصارالله یمن به سخنان «جرد کوشنر» داماد و مشاور ترامپ درباره احتمال عادی سازی روابط بین ریاض و تل آویو واکنش نشان داد. «محمد عبدالسلام» در صفحه توئیتر خود نوشت: سکوت عربستان در قبال اظهارات کوشنر پیرامون عادی سازی حتمی روابط این کشور با اسرائیل […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سخنگوی جنبش انصارالله یمن به سخنان «جرد کوشنر» داماد و مشاور ترامپ درباره احتمال عادی سازی روابط بین ریاض و تل آویو واکنش نشان داد.

«محمد عبدالسلام» در صفحه توئیتر خود نوشت: سکوت عربستان در قبال اظهارات کوشنر پیرامون عادی سازی حتمی روابط این کشور با اسرائیل گواهی بر میزان جدایی عربستان از امت اسلامی و موضوعات مقدس آن از جمله فلسطین است.

وی افزود: هرگونه عادی سازی روابط چه در شرق یا غرب مردود و محکوم است. هیچ برهانی هرگونه روابط کشورهای عربی و اسلامی با دشمن اسرائیلی را توجیه نمی‌کند.

درپی اعلام خبر توافق بین مغرب و رژیم صهیونیستی بر سر عادی‌سازی روابط، «جرد کوشنر» داماد و مشاور ترامپ گفت که عادی سازی بین این رژیم و عربستان سعودی «اجتناب ناپذیر» است.منبع: مهر