کد خبر : 106889

توحید تقی زاده دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رئیس قوه قضائیه به مناسبت روز دانشجو، گفت: نشست روز گذشته، نشست خوب و سازنده‌ای بود و رئیس قوه قضائیه مطالبه گری‌ها و نقطه نظرات دانشجویان را به خوبی استماع کرد و به آن‌ها […]توحید تقی زاده دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رئیس قوه قضائیه به مناسبت روز دانشجو، گفت: نشست روز گذشته، نشست خوب و سازنده‌ای بود و رئیس قوه قضائیه مطالبه گری‌ها و نقطه نظرات دانشجویان را به خوبی استماع کرد و به آن‌ها پاسخ داد.

وی افزود: مطالبات دانشجویان از دستگاه قضا بحث گسترده‌ای است و رئیس قوه قضائیه از راهی سخن گفتند که در این قوه آغاز شده که در دوره‌های میان مدت و بلند مدت شاهد تأثیرگذاری آن خواهیم بود.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بیان داشت: این نشست با وجود شرایط کرونایی کشور و در حالی برگزار شد که برخی مسئولان خودشان را در اتاق‌هایشان محصور کردند.

تقی زاده ادامه داد: اینکه در این شرایط، بعضی از مسئولان کف میدان هستند و همیشه می‌خواهند ارتباطشان با مردم و دانشجویان را حفظ کنند، نکته مثبتی است.

وی خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضائیه با وجود کرونا، جلسه‌ای را با دانشجویان کشور برگزار کرد تا صحبت‌های آنها را بشنود و این موضوع نشان از اهمیت جایگاه دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی برای آیت الله رئیسی دارد.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: انتظار ما از رؤسای قوای مجریه و مقننه این بود که حتی به صورت تشریفاتی هم شده به عنوان روز دانشجو جلسه‌ای را برگزار می‌کردند تا دانشجویان بتوانند صدای مردم را به گوش آنها برسانند.منبع: مهر