کد خبر : 106279

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: دنیا بداند که رژیم سعودی آغازگر جنگ و محاصره علیه یمن است. وی افزود: رژیم سعودی با وجود درخواست و توسل برای محکوم کردن (انصارالله) و نیز تحرکاتش برای مظلوم نمایی، هرگز نخواهد توانست این واقعیت را تغییر دهد […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: دنیا بداند که رژیم سعودی آغازگر جنگ و محاصره علیه یمن است.

وی افزود: رژیم سعودی با وجود درخواست و توسل برای محکوم کردن (انصارالله) و نیز تحرکاتش برای مظلوم نمایی، هرگز نخواهد توانست این واقعیت را تغییر دهد که متجاوز است و علیه ملت یمن سرکشی و طغیان کرده است.

عبدالسلام تاکید کرد: دنیا بداند که رژیم سعودی جنگ و محاصره را شروع کرده است و همچنان به این جنگ و محاصره ادامه می‌دهد.

سخنگوی انصارالله یمن تاکید کرد: تا زمانی که رژیم سعودی بر همین منوال عمل می‌کند، جز واکنش و دفاع مشروع از ملت یمن انتظار نداشته باشد تا جنگ متوقف و محاصره پایان داده شود.

این در حالی است که سعودی‌ها به شورای امنیت پس از حمله انصارالله یمن به تأسیسات نفتی آرامکو در جده عربستان، متوسل شده‌اند و از این شورا خواسته‌اند که در راستای توقف تهدیدات صنعاء حرکت کند.منبع: مهر