کد خبر : 107109

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، حزب الله لبنان اعلام برقراری روابط بین مغرب و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. حزب الله در بیانیه ای آورده است که اعلام عادی سازی روابط بین مغرب و صهیونیست‌ها در راستای اقدام متوالی برخی رژیم‌های عربی در صرف نظر کردن از آرمان فلسطین صورت می‌گیرد. این […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، حزب الله لبنان اعلام برقراری روابط بین مغرب و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

حزب الله در بیانیه ای آورده است که اعلام عادی سازی روابط بین مغرب و صهیونیست‌ها در راستای اقدام متوالی برخی رژیم‌های عربی در صرف نظر کردن از آرمان فلسطین صورت می‌گیرد.

این بیانیه می‌افزاید: گردن نهادن این رژیم‌ها به باج خواهی آمریکا و صهیونیست به طمع کسب دستاورد یا رفع تحریم چیزی جز توهم نیست.

حزب الله در ادامه اعلام کرد: سازشکاران به سرعت خواهند فهمید که چیزی جز شکست به دست نیاوردند و کشور آنها به روی دشمن اسرائیلی باز شده است.

در ادامه بیانیه حزب الله آمده است: تکیه حقیقی بر ملت‌های شریف امت و نیز مردم آزاده مغرب است که مقابل استعمار فرانسه مقاومت کردند. این ملت‌های امت اسلامی هستند که تمام توافقنامه‌های خائنانه را ساقط خواهند کرد و پشتیبانی قوی برای مردم مقاوم فلسطین خواهند بود.منبع: مهر