کد خبر : 106933

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی درگذشت نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون دکتر علی اصغر زارعی – مسلمان معتقد و ایرانی مجاهدی که هماره ایستادن را سرلوحه […]به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی درگذشت نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

دکتر علی اصغر زارعی – مسلمان معتقد و ایرانی مجاهدی که هماره ایستادن را سرلوحه زیست پر خاصیت خود قرار داده بود – از میان ما رفت.

مردی که رزمنده، جانباز، بسیجی، مربی و استاد، دانشمند و یک مسئول مردمی ولایتمدار بود، اما بیش از همه اینها به عنوان یک نماینده با غیرت در میان همگان مشهور گشت.

عده‌ای وقتی نگرانی او و دوستانش برای آینده استقلال و پیشرفت این مرز و بوم را مخل راه اشتباه خود دیدند، احساس مسئولیت شأن را به سخره می‌گرفتند؛ اما امروز همگان دانستند که دل نگرانی‌ها، بی راه و بی حساب نبود! اشک مرحوم دکتر علی اصغر زارعی در صحن علنی مجلس و در ماجرای تصویب برجام، چنان داغ می‌کند دل‌ها را که مگو و مپرس…

مرد بزرگ!

خدایت بیامرزد و با همرزمان شهیدت محشور شوی…

محمد قمی

۱۷ آذر ماه ۱۳۹۹ هجری شمسی

۲۱ ربیع الثانی ۱۴۴۲ هجری قمریمنبع: مهر