کد خبر : 107365

به گزارش خبرنگار مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم به حضور تماشاگران برای دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا گرفته است تا دیدار شنبه هفته آینده تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی با توجه به پاندمی ویروکرونا با ۵۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه الجنوب برگزار شود. تصمیمی که اعتراض مسئولان نماینده کره جنوبی را […]به گزارش خبرنگار مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم به حضور تماشاگران برای دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا گرفته است تا دیدار شنبه هفته آینده تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی با توجه به پاندمی ویروکرونا با ۵۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه الجنوب برگزار شود.

تصمیمی که اعتراض مسئولان نماینده کره جنوبی را به همراه داشته است. مدیر اجرایی این باشگاه نبود هوادار برای این تیم در کشور قطر و دوری مسافت طولانی کره جنوبی با میزبان را علت اصلی مخالفت اولسان با این موضوع عنوان کرده است. این در حالی است که مسئولان پرسپولیس از این موضوع استقبال کرده‌اند.

همچنین مسئولان اجرایی کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهان حضور هوادار برای این دیدار از بین شهروندان قطری است اما تصمیم قطعی در خصوص این موضوع و جزئیات آن قرار است در نشست اضطراری امروز افسران اجرایی بازی‌ها با مسئولان دو باشگاه اعلام شود.

دیدار تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ شنبه هفته آینده با اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می‌شود.منبع: مهر