کد خبر : 106562

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در حالی ترکیب پرسپولیس را برای دیدار امروز این تیم در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر مقابل شهرخودرو انتخاب کرده است که تغییرات زیادی نسبت به سه هفته گذشته داشته است. سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از موفقیت خط دفاعی این تیم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر که […]


به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در حالی ترکیب پرسپولیس را برای دیدار امروز این تیم در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر مقابل شهرخودرو انتخاب کرده است که تغییرات زیادی نسبت به سه هفته گذشته داشته است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از موفقیت خط دفاعی این تیم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر که مانع از گل خوردن این تیم شد تصمیم به حفظ چهار مدافع خود در دیدار با شهرخودرو گرفت. حامد لک همچون همیشه در چارچوب دروازه این تیم ایستاد تا سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان در قلب دفاع پرسپولیس در کنار مهدی شیری و سعید آقایی بازی کنند.

با این حال گل محمدی تصمیم گرفت با توجه به محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان در دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا آنها را از جمع یازده مرد اصلی خود در آستانه این دیدار حساس خارج کند. او کمال کامیابی نیا را نیز نیمکت نشین کرد تا میلاد سرلک، احمد نورالله‌ی، بشار رسن و سیامک نعمتی در جمع هافبک‌های این تیم قرار بگیرند.

عملکرد ناموفق مهدی عبدی در خط حمله پرسپولیس نیز سبب شد تا او به نیمکت پرسپولیس رفته و آرمان رمضانی جای او را در خط حمله بگیرد.

امید عالیشاه نیز پس از مدت‌ها به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگشت تا بتواند مهارت‌های خود را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا به رخ مربیان پرسپولیس بکشد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهر خودرو مشهد ساعت ۱۶:۱۵ امروز در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.منبع: مهر