کد خبر : 106931

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم پُست، «آناتولی ویکتوروف» (Anatoly Viktorov) سفیر روسیه در فلسطین اشغالی امروز سه شنبه در سخنانی اعلام کرد: مشکل منطقه، فعالیت‌های ایران نیست. مسئله این است که کشورهای منطقه باهم تفاهم ندارند. سفیر روسیه در فلسطین اشغالی در این باره ادامه داد: مشکل دیگر نیز عدم […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم پُست، «آناتولی ویکتوروف» (Anatoly Viktorov) سفیر روسیه در فلسطین اشغالی امروز سه شنبه در سخنانی اعلام کرد: مشکل منطقه، فعالیت‌های ایران نیست. مسئله این است که کشورهای منطقه باهم تفاهم ندارند.

سفیر روسیه در فلسطین اشغالی در این باره ادامه داد: مشکل دیگر نیز عدم پایبندی به قطعنامه‌های سازمان ملل در درگیری میان اسرائیل و فلسطین و درگیری‌های میان اسرائیل با -اعراب است.

وی با اشاره به حملات هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه نیز تأکید کرد که رژیم اشغالگر قدس نباید به قلمرو کشورهای عضو سازمان ملل حمله کند.

«آناتولی ویکتوروف» درباره اینکه آیا مسکو به فروش سلاح به تهران اقدام خواهد کرد، اضافه کرد: ایران کشوری با حاکمیت مستقل است. چرا که نه؟ من از برنامه‌های خاص در این مورد اطلاعی ندارم و این مسئله‌ای است که نیازمند مذاکره است.منبع: مهر