کد خبر : 106297

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی بی‌غش در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی خطاب به دولتمردان، گفت: در این هفت سال، کشور و عزت ملت را فدای لبخند رئیس دستگاه دیپلماسی و جان کری کردید. وی بیان کرد: البته این مسئله برای شما باخت نبود بلکه یک رویه ثابت بود […]به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی بی‌غش در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی خطاب به دولتمردان، گفت: در این هفت سال، کشور و عزت ملت را فدای لبخند رئیس دستگاه دیپلماسی و جان کری کردید.

وی بیان کرد: البته این مسئله برای شما باخت نبود بلکه یک رویه ثابت بود اما بدانید که با این اقدام خود، مشکلات زیادی را برای مردم کشورمان ایجاد کردید.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط فعلی، دولتی‌ها به دولت جدید آمریکا و دوستی بایدن و ظریف امید بسته‌اند که امیدواریم این امید، ناامید شود و مردم ایران اجازه نمی‌دهند بلاهای گذشته دوباره به سر آنان بیاید.

احمدی بی‌غش گفت: با توجه به اینکه در آستانه پایان عمر دولت دوازدهم هستیم و برخی از مسئولان و بستگان آنان به حق مردم و بیت‌المال خیانت کرده‌اند، لازم است دستگاه قضا با هوشیاری کامل آنان را رصد کند و نسبت به ممنوع الخروجی آنان اقدام کند.

وی گفت: باید از فرار مسئولانی که به بیت‌المال خیانت کرده‌اند، جلوگیری شود و این افراد متخلف را باید به پای میز محاکمه کشاند.منبع: مهر