کد خبر : 106371

استاندار خوزستان گفت: بر اساس برآورد ما ۳۷ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد به تبلت یا گوشی هوشمند نیاز دارند و با در نظر گرفتن ۱۴ هزار تبلتی که تاکنون تامین شده است ما آمادگی داریم ۵۰ درصد از ۲۳ هزار تبلت باقی مانده را تامین نماییم و ۴۰ درصد دیگر با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) و ده درصد نیز با کمک سایر روش ها تامین خواهد شد.

به گزارش خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان روز پنجشنبه ۶ آذر ماه آیین اهدای ۲۰۰۰ تبلت دانش آموزی در ماهشهر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

غلامرضا شریعتی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: خوشبختانه امروز توفیق پیدا کردیم که تعداد دو هزار تبلت را بین دانش آموزان ماهشهر و بندر امام توزیع نماییم.
وی افزود: این تبلت ها ویژه دانش آموزان کم برخوردا بوده و خوشبختانه این کار صورت گرفت.
شریعتی بیان کرد: ما با هماهنگی هایی که صورت دادیم با کمک مناطق نفت خیز جنوب و استانداری و کاری که با حمایت دولت به صورت متمرکز در حال انجام حدود ۱۴ هزار تبلت در سطح استان ظرف هفته آینده توزیع خواهد شد.
استاندار خوزستان اظهار داشت: بر اساس برآورد ما ۳۷ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد به تبلت یا گوشی هوشمند نیاز دارند و ما آمادگی داریم ۵۰ درصد از ۲۳ هزار تبلت باقی مانده را تامین نماییم.
وی عنوان کرد: جهت تامین پنجاه درصد باقیمانده با آقای بختیاری رییس کمیته امداد کشور تماس داشتم و ایشان تامین ۴۰ درصد این میزان را بر عهده گرفت و ۱۰ درصد باقی مانده را از سایر روش ها تامین خواهیم نمود.
شریعتی بیان کرد: در بخش خانوارهای تحت پوشش بهزیستی نیز آمادگی داریم همین روند را انجام دهیم و انشالله بتوانیم با کمک کمیته امداد تعداد ۲۵۰۰۰ تبلت دیگر را تامین نماییم.