کد خبر : 105507

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام رسمی از سوی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد و به این ترتیب آبی‌ها برای ثبت قراردادشان مشکلی ندارند. تیم فوتبال استقلال که در نخستین دیدار بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر برابر مس رفسنجان به برتری ۲ بر صفر دست یافت، به دلیل بسته بودن پنجره نقل […]به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام رسمی از سوی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد و به این ترتیب آبی‌ها برای ثبت قراردادشان مشکلی ندارند.

تیم فوتبال استقلال که در نخستین دیدار بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر برابر مس رفسنجان به برتری ۲ بر صفر دست یافت، به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش نتوانست از بازیکنان جدید استفاده کند.

با برداشتن محرومیت تیم فوتبال استقلال که به خاطر شکایت وینفرد شفر و چند خارجی دیگر صورت گرفته بود، مسئولان این باشگاه می‌توانند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت و از هفته دوم از آنها در ترکیب تیم شان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، رشید مظاهری، سید احمد موسوی، بابک مرادی، محمدحسین مرادمند، متین کریم زاده، مهدی مهدی پور و محمد نادری هفت بازیکن جدید استقلال هستند که می‌توانند با ثبت قرارداد خود در هیات فوتبال استان تهران این تیم را در ادامه رقابت‌های لیگ برتر همراهی کنند.منبع: مهر