کد خبر : 105827

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه به موضع گیری درباره حملات موشکی مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست نشین در جنوب تل آویو پرداخت. وی مدعی شد: اگر حماس صلح را انتخاب نکند و در برابر این آزمون، مقاومت کند، نتایج وخیمی قبل از هر […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه به موضع گیری درباره حملات موشکی مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست نشین در جنوب تل آویو پرداخت.

وی مدعی شد: اگر حماس صلح را انتخاب نکند و در برابر این آزمون، مقاومت کند، نتایج وخیمی قبل از هر چیزی رهبران آن‌را تهدید خواهد کرد (اشاره به ترور رهبران مقاومت فلسطین). ما به نقض حاکمیتمان واکنش نشان خواهیم داد.

از سوی دیگر ایلی کوهن وزیر اطلاعات صهیونیست‌ها هم ادعا کرد: مسئول حملات موشکی از نگاه ما، حماس است. هر آنکه دستور حملات را داده است، تاوان حیات خود را خواهد پرداخت.

این در حال است که منابع صهیونیست از حملات موشکی از غزه به عسقلان، اسدود، پالماخیم، رشون لتسیون و غوش دان در جنوب تل آویو خبر داده بودند.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی از صدای آژیر خطری که در این مناطق به صدا درآمده است و شنیدن صدای چندین انفجار پس از حملات موشکی از غزه خبر داده و اعلام کرده بود که ۶ موشک از غزه شلیک شده است که به عسقلان و اسدود در جنوب تل آویو اصابت کرده است.

یوواف زیتون تحلیلگر نظامی صهیونیست هم از شنیده شدن صدای انفجارهایی در ریشون لتسیون در جنوب تل آویو خبر داده بود.

همزمان جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز سلسله یورش‌هایی به رفح در جنوب غزه انجام دادند.

بالگردهای صهیونیست هم محله النهضه در شرق رفح را هدف قرار داده بودند. توپخانه رژیم صهیونیستی هم مناطقی از الزیتون در شرق و بیت لاهیا در شمال غزه را گلوله باران کرده بود.منبع: مهر