کد خبر : 105653

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال ملی بوسنی و ایران از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه فرهاتوویچ شهر سارایوو برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر ایران به پایان رسید. کاوه رضایی (۴۶) و مهدی قایدی (۹۱) برای ایران گل زدند. دراگان اسکوچیچ پس از این دیدار از […]به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال ملی بوسنی و ایران از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه فرهاتوویچ شهر سارایوو برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر ایران به پایان رسید. کاوه رضایی (۴۶) و مهدی قایدی (۹۱) برای ایران گل زدند.

دراگان اسکوچیچ پس از این دیدار از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و گفت: این مسابقه محک خوبی برای تیم ملی بود. در نیمه اول از عملکرد تیم خیلی راضی هستم چون همانگونه بازی کردند که من می‌خواستم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: ما ۲- ۳ شانس خوب داشتیم و مستحق برد در این دیدار بودیم. اینگونه بازی‌ها کمک می‌کند که تیم بهتر و شفاف‌تر شود و در بازی‌های مقدماتی بهتر عمل کنیم.

اسکوچیچ در پایان گفت: در نیمه دوم کمی از نظر تاکتیکی به هم ریختیم، چون می‌خواستم به چند بازیکن شانس بدهم که آنها هم میدان ببینند.منبع: مهر