کد خبر : 105388

به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نتیجه انتخابات آمریکا در توییتی نوشت: سرانجام با اعلام نتیجه انتخابات آمریکا، دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ طلب او به پایان رسید. وی افزود: نقض معاهده‌های بین المللی از محیط زیست تا تحریم‌های اقتصادی و ضد انسانی علیه ملت ایران […]به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نتیجه انتخابات آمریکا در توییتی نوشت: سرانجام با اعلام نتیجه انتخابات آمریکا، دوران ترامپ و تیم ماجراجو و جنگ طلب او به پایان رسید.

وی افزود: نقض معاهده‌های بین المللی از محیط زیست تا تحریم‌های اقتصادی و ضد انسانی علیه ملت ایران و حمایت از تروریسم و نژاد پرستی، شاکله سیاست‌های ترامپ بود.

جهانگیری ادامه داد: ملت ایران که با مقاومت در مقابل سیاست فشارحداکثری ترامپ ایستاد، رنج‌های ناشی از اخلال گسترده در معیشت خود، عدم دسترسی بیماران به دارو و ترور سردار سلیمانی عزیز رافراموش نخواهد کرد.

معاون رئیس جمهور اظهار کرد: امیدوارم شاهد تغییر سیاست‌های مخرب آمریکا و بازگشت به قانون و تعهدات بین المللی و احترام به ملت‌ها باشیم.منبع: مهر